Podporujú nás - Šport do Košíc 2014

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Podpora nezávislému tímu Šport do Košíc 2014


Daniel Jendrichovský

generálny manažér basketbalového klubu Good Angels Košice, najlepšieho športového klubu Slovenska 2013

S Igorom Sidorom, ktorý stojí za tímom Šport do Košíc, sme spolu zažili zopár zázrakov. Spoločne sa nám podarilo získať jedenásť titulov majstrov Slovenska a dostať klub do semifinále Euroligy. Preto pevne verím, že aj tento jeho projekt je projektom dlhodobým a úprimným. Prajem jemu aj všetkým športovcom, aby šport v Košiciach fungoval inak, aby nemusel čakať na zázraky, za ktorými stojí na jednej strane sebaobetovanie jednotlivcov a na druhej strane neschopný systém, hluchý k našim prosbám, ale vždy ochotný prisvojiť si naše úspechy.


Vlasto Plavucha

bývalý hokejový reprezentant SR

Ako bývalý profesionálny hokejista a v súčasnosti manažér hokejového klubu HC Banská Bystrica som vašej myšlienke veľmi pozitívne naklonený. Sám pôsobím ako komunálny politik v Banskej Bystrici, preto viem, aký potrebný a dôležitý je krok, ktorý sa chystáte urobiť. U nás v Bystrici, ktorá má v tomto smere silnú tradíciu, sú možnosti rozvoja športu v meste dôležitou témou a ja som rád, že aj vďaka môjmu úsiliu je podpora športu zo strany mesta na dobrej úrovni. V komunálnych voľbách preto držím palce vašej iniciatíve.


Ján Faith

hokejový tréner, športová osobnosť Košíc 2013

Sympatizujem s myšlienkou Vášho nezávislého timu a myslím si, že táto aktivita je pre deti v Košiciach veľmi potrebná a pozitívna. Ak sa chceme vrátiť do zlatých čias košického športu, určite treba veľa vecí zmeniť od základov. Držím vám v tom palce.


Jozef Gönci

dvojnásobný medailista OH v streľbe

Keď som bol dieťa, ľudia okolo športu v Košiciach vytvorili mojej generácii také podmienky, aby som neskôr mohol získať olympijské medaily. Dnes mám 40 rokov, ale každý deň sa snažím našej krajine vrátiť to, čo do mňa investovala. Košice vždy boli mestom športu, preto podporujem každý projekt, ktorým sa podarí opäť naplniť športoviská mládežou.


Ján Štrausz

futbalová legenda, člen klubu ligových kanonierov

Bol by som rád, keby sa zase vrátili časy, keď ľudia v nedeľu viseli z električiek, aby sa stihli presunúť z futbalu na hokej, alebo naopak. Už to možno nikdy nebude také, ako kedysi, ale prajem si, aby sa vrátili časy, keď sme sa tešili z úspechov a boli na ne všetci hrdí. 


Ladislav Nagy

hokejista Slovan Bratislava

Prajem vám veľa úspechov pri presadzovaní vašich myšlienok a verím, že raz nebudú musieť najlepší športovci odchádzať z Košíc, ale naopak, športovci z iných kútov Slovenska budú prichádzať za lepšími príležitosťami do košických klubov, ako to bolo niekedy.


MUDr. Miloslav Klima

úrazový a športový lekár, laureát ceny mesta Košice 2012

V tíme kandidátov Šport do Košíc 2014 mám veľa priateľov, ktorých poznám. Mnohých z nich som operoval a liečil. Tak, ako oni vtedy dôverovali mne, teraz ja dôverujem im. Sú to ľudia, ktorí sa nemusia hanbiť za svoju doterajšiu odvedenú prácu. Držím vám palce.


Ing. Ľubomír Veme

bývalý prezident HC Košice

Verím, že tak, ako hokejisti Igor Liba a Jano Varholík reprezentovali naše farby na ľade, budú s plným nasadením hájiť aj záujmy Košičanov v mestskom zastupiteľstve. 


MUDr. Juraj Vančík, CSc.

riaditeľ súkromnej nemocnice Košice - Šaca

Celkový projekt tejto skupiny ľudí je odrazom modernej doby, v ktorej zdravý spôsob života, čestnosť a priamočiarosť hrá veľkú úlohu. Podporujem vás vo vašej krásnej myšlienke - budovať zdravú, progresívnu a čistú spoločnosť.


Roman Poliačik

reprezentant Slovenska vo vodnom póle

Podporujem Šport do Košíc a verím, že táto zostava prinesie zlepšenie podmienok pre deti a mládež v Košiciach.


Anton Švajlen

brankár strieborného tímu na OH 1964 v Tokiu, hráč VSS Košice

Úprimne si prajem, aby sa vám váš ďalší športový cieľ podaril.


Gabriel Spilár

hokejista HC Košice

Niekoľko osobností tímu Šport do Košíc poznám odmala. Sú to ľudia, ktorých mená a šport vždy patrili ku sebe. Držím vám vo voľbách palce.


Miroslav Hríbik

majster sveta 2014 vo wakeboardingu

Každý, koho z tímu Šport do Košíc poznám, tvrdou prácou vždy dosiahol, čo chcel. Verím, že tento tím vie, čo je pre športovcov a pre Košice dobré.


Marek Bartánus

útočník HC Košice

Ako športovec vnímam celoplošný úpadok mládežníckeho športu. Preto rád podporím myšlienku, s ktorou prichádza platforma Šport do Košíc 2014.


Mgr. Ľuboš Vojtaško

bývalý brankár MFK Košice, vysokoškolský pedagóg a tréner

Všetci sme boli svedkami toho, ako nám pred očami zmizli futbalové ihriská, či už Všešportový areál, ihrisko na Bardejovskej ulici, alebo mládežnícky futbalový areál, kde momentálne stojí OC Optima. Boli stále plné stoviek mladých futbalistov. Natíska sa otázka, čo robia teraz deti, ktoré by tam mohli športovať?
Šport v Košiciach potrebuje akútne ľudí, ktorí sa telom aj dušou odovzdajú jeho potrebám, budú nápomocní a aktívni smerom k rozvoju športu pre deti mládež. 


Ivan Kozák

bývalý futbalový reprezentant SR, bývalý hráč 1. FC Košice

Podporujem myšlienku, podľa ktorej dostanú šancu na lepšie uplatnenie mladí športovci. Verím, že sa vám podarí strhnúť davy športovcov a športových fanúšikov na svoju stranu.


Alexander Nagy

reprezentant Slovenska vo vodnom póle

Podporujem myšlienku tohoto združenia a verím, že sa v budúcnosti podarí zlepšiť podmienky pre športujúcu mládež.


Miroslav Luberda

bývalý zápasník, účastník OH 1988 v Soule, predseda Olympijského klubu Košice

Ako predseda olympijského klubu som len rád, že sa niečo takéto v Košiciach deje. Viackrát sme o tom v olympijskom klube rozprávali a môžem povedať, že členovia klubu vítajú túto iniciatívu s radosťou a podporou.


Lukáš Seman

reprezentant Slovenska vo vodnom póle

Od začiatku vítam túto iniciatívu a je to určite dobrá vec pre rozvoj športovej aktivity mládeže.


Miriam Mackulinová

bývalá hráčka Good Angels, momentálne hrá vo Francúzsku

Môj talent som rozvíjala od detstva s obrovskou pomocou mojich rodičov. Som rada, že dnes máme Košičanov, ktorým záleží na mladých športovcoch. Neexistuje nič krajšie, ako ísť na ihrisko s pocitom, že Vás podporujú skutoční priatelia a známi.


 
Peter Kozár, Gabriel Rick

majstri SR vo futsale, futsalisti roka 2010, 2011, 2013, hráči Slovmatic FOFO Bratislava

So záujmom sledujeme vašu iniciatívu, ktorej myšlienky sa nám veľmi páčia. Pokiaľ sa v našom rodnom meste konečne zlepšia podmienky pre vrcholových športovcov, radi sa vrátime do Košíc.Podpora jednotlivým členom tímu

Matúš Laincz

judista, slovenský šampión MMA

Na Jurovi Winkelmesovi som si vždy vážil jednu vec - čo povedal, to vždy dodržal. Preto si myslím, že v týchto voľbách sa oplatí veriť práve jemu. On je typ, ktorý nebude rozprávať, čo sa dá urobiť, ale rovno to aj urobí.Noémi Kovácsová

basketbalistka BK SOUŽ Cassovia Košice, finalistka Miss Universe SR 2014

Šport by mal v osobe Katky Timkovej konečne adekvátnu zástupkyňu v mestskom zastupiteľstve. Bol by to dobrý človek na správnom mieste. Dala by som za ňu ruku do ohňa.


Jirko Tichopad

basketbalový agent a funkcionár

Katka je dušou športovec, kamarátka celým srdcom. Za jej činnosťou poslanca bude určite vidno jej poctivú prácu a úmysel pomôcť myšlienke, za ktorú kandiduje.
Tak, ako sa so závideniahodnou láskou venuje svojej dcére aj deťom v materskej škole, kde pracuje, tak, ako tvrdo na sebe pracuje ako profesionálna basketbalistka, rovnako bude bojovať za svoje ciele v komunálnej politike.


Jarmila Repčíková

predsedníčka Združenia žien Slovenska v Košiciach

Svetlanu Kučerovú poznám ako úspešnú manažérku a organizátorku. 6 rokov je členkou košického klubu Združenia žien Slovenska. V prípade jej zvolenia som presvedčená, že sa s vervou pustí do presadzovania záujmov žien na verejnosti i na využívanie voľnočasových a športových aktivít žien, deti a mládeže, v čom jej budú nápomocné aj členky Združenia žien Slovenska v Košiciach. Svetlana má všetky predpoklady, aby svojími skúsenosťami prispela k rozvoju našej mestskej časti.


Jaroslav Fotul

výkonný riaditeľ spoločnosti Labaš s.r.o.

Poznám pani Kučerovú niekoľko rokov. Je to manažérka na svojom mieste. U nás dosahuje už niekolko rokov nadštandartné výsledky. Som presvedčený že aj v komunálnej politike bude prínosom.


Ing. Iveta Wienerová

ekonomická riaditeľka LABAŠ s.r.o.

So Svetlanou Kučerovou sme sa spoznali v práci ako kolegyne a teraz je mojou dobrou priateľkou. Vnímam ju ako svedomitú, húževnatú a cieľavedomú ženu, ktorá šíri pozitívnu energiu. Veci a udalosti okolo seba uvádza do pohybu a udáva im správny smer. Zamilovala si naše mesto aj jeho obyvateľov, a preto chce aktívne formovať jeho budúcnosť. Som presvedčená, že ako poslankyňa bude pre Košice prínosom.


Tomáš Sciranka

riaditeľ pre maloobchod LABAŠ s.r.o.

Pani Svetlana Kučerová je súčasťou našej spoločnosti už dlhé roky. Je na ňu spoľahnutie a to čo sľúbi aj splní takže má moju podporu a podľa mňa bude veľkým prínosom pre naše mesto.


Mgr. Radko Tokár

poradca pre oblasť práce sociálnych vecí a rodiny

Verejne vyjadrujem volebnú podporu JUDr. Cyrilovi Betušovi, nezávislému kandidátovi na poslanca do mestského zastupiteľstva a kanditáta na starostu mestskej časti Košice - sídlisko Ťahanovce, ktorý kandiduje za platformu Šport do Košíc.
Cyrila Betuša vnímame už dlhoročne ako čestného, svedomitého poslanca mesta Košice, s ľudským a zodpovedným prístupom k akejkoľvek požiadavke o pomoc. Prajem ti, Cyril, veľa úspechov v novembrových komunálnych voľbách 2014.


Ing. Samuel Hruškovič

riaditeľ Rescue team Slovakia

Cyrila Betuša poznám asi od nepamäti. Jeho osoba je u mňa preverená nielen časom, ale aj ohňom, mnohými ťažkými a závažnými životnými okamihmi, kedy sa prejavil ako spoľahlivý priateľ a zodpovedný človek. Viem, že profesijne a ľudsky už toho urobil naozaj veľa. Váži slová, viac počúva ako rozpráva, a ešte o to viac koná. Cyril má moju plnú podporu a dôveru. Držím palce!!!


Gen. por. ICOCRIM Dr.h.c. mult. JUDr. Jozef Zaťko, Honor. Prof. mult.

prezident ICOCRIM Slovak Bureau

JUDr. Cyrila Betuša poznám osobne, poznám jeho prácu a dosiahnuté výsledky, je to šikovný vzdelaný a racionálny chlap, vynikajúci organizátor, človek do voza aj do koča. Nikdy sa s ním nenudíte pri akejkoľvek téme. Veľa zaujímavých odporúčaní som prevzal pre seba z jeho životných skúseností a z jeho dlhoročnej práce v Civilnej ochrane SR a územnej samospráve poslanca KSK, poslanca mesta Košice a hlavne ako starostu 23 tisícovej Mestskej časti Košice - Sídlisko Ťahanovce. 


Anton Švajlen

brankár strieborného tímu na OH 1964 v Tokiu, hráč VSS Košice

Pána Petra Bertu poznám dlhodobo ako zodpvovedného, priameho a úprimného človeka, ktorý dokázal napriek zložitým rodinným podmienkam mnohopočetnej rodiny vyštudovať ťažkú Elektrotechnickú fakultu, popri tom brigádovať, pracovať vo verejných funkciách a venovať sa mládeži. Toto sú všetko dlhodobé charakteristiky, ktoré ho robia aj v súčasnosti obľúbeným človekom s aurou dôveryhodnosti.


 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky